http://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/CuTe/th_thinkheart.gifhttp://img89.imageshack.us/img89/6016/new7lg.gifVOTE FOR DUEL | Hlasujte- pro K@rOL!Nku


29/11/2007 Inu je to už dlouho, ale...

29. listopadu 2007 v 19:50 | Karin |  deníček
Ahoj lidi, moc se Vám oblouvám, že sem poslední dobou nepřibývají články, ale možná to ani nemá cenu psát. Nevím jestli se Vám tady líbí, nebo jestli sem chodíte. Ale tak nebo tak, já je budu asi psát dál. Když je mi dobře, nebo když je mi smutno du sem.
Tak co se dneska stalo ... ?

Ve škole jsem dostala dvě poznámky. Musím říct, že obě dvě veldli k záchvatu smíchu, le opravdu za to nemůžu, bůh mi nadělil smích a tak se směju! :D
První poznaámka:

Nejmenovaný Pan učitel napsal: "V hodinách se hlasitě směje, a tím ruší ostatní žáky a nedává pozor na probíranou látku," to mně opravdu pobavilo.

Nejmenovaná paní učitelka napsala: "Odmítá skákat přes švédskou bednu," tak to je kec, protože přes Švéda jsem skočila, ale ona chtěla abysme skočili na tualmaru, udělali kotou - na ní - a pak se nějak zkutáleli dolů. No nechápu to, ale taky mně to pobavilo!


Další příjemná věc, co mně dneska potkala je seriál Ulice. Moje nejoblíbenější herečka ze seriálu Ulice se jmenuje Jana Sováková, kdybyste nevěděli o koho jde, tak je to seriálová Ingrid Šmídová. Ze začátku - přiznávám - byla mrcha, ale už tehdy ve mně vzbuzovala dojem, který nedokážu přesně pojmenovat, ale byl určitě kladný.
Jestli ste se někdo dnes díval na Ulici, tak určitě víte, že Ingrid nadbíhá jeden z "hračkářů" - Richard Zajíček. Ingrid zítra přijede matka a už dnes Ingrid odhalila kousek ze své minulosti..


No prostě dneska byl čupr den!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama